Filiżanki oraz kubki i szklanki Wybierz kategorię

Podkategorie

 • Filiżanki

  Filiżance kawy zawsze towarzyszy jakaś wyjątkowość. Czy w pracy przy realizacji ważnego projektu, w domu przy dobrej książce ale także chwilą spędzoną z rodziną. Sam czas przygotowania stanowi często przyjemność. Aromat kawy potrafi uwodzić zmysły. Każdy z nas ma też swój ulubiony sposób jej spożywania. W tym dziale pasjonaci kawy znajdą wyjątkowe filiżanki - filiżanki z podwójną ścianką, filiżanki porcelanowe czy filiżanki do espresso. Pięknie zaprojektowane, klasyczne, nowoczesne, markowej produkcji. Zapraszamy!

 • Filiżanki z podwójną...

  Kawa w filiżance z podwójną ścianką smakuje jeszcze lepiej

  Wspaniały pomysł, piękne wykonanie i najwyższej jakości szkło. Tym charakteryzują się filiżanki z podwójną ścianką. Światowi producenci tacy jak Judge, Bedemeijer czy La Cafetiere oferują estetyczne filiżanki, które dzięki podwójnemu szkłu dają wyjątkowy efekt. Taka izolacja trzyma także przez dłuższy okres ciepło. Dzięki czemu możemy cieszyć się ulubionym napojem jeszcze dłużej. Filiżanki z podwójną ścianką to wspaniały pomysł na prezent.

 • Kubki
 • Kubki termiczne i butelki
 • Szklanki


  W każdym domu znajdzie się miejsce na szklanki. Korzystamy z nich niezwykle często. Ładnie wykonane szklanki ozdbią każdy stół podczas każdej imprezy. Wyjątkowe szklanki z podwójną ścianką dodadzą charakteru naszej kuchni czy jadalni. Poza tym obcowanie nawet z najdrobniejszymi przedmiotami o wyjątkowym designie może dawać wielką satysfakcję. W Chantico.pl można znaleść m.in. szklanki z podwójną ścianką czy szklanki ze szkła borokrzemowego.