Kuchnia

Informacje o Chantico.pl

Kuchnia
.

W każdym domu kuchnia jest miejscem niezwykle ważnym.

Spędzamy w niej wiele czasu przygotowując posiłki dla rodziny czy znajomych. Gotujemy, smażymy, pieczemy, zawsze są to miłe chwile. A o kuchnię warto dbać. Warto też zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria kuchenne. W Chantico.pl znaleźć można najwyższej próby, markowych pomocników kuchennych...

.

W każdym domu kuchnia jest miejscem niezwykle ważnym.

Spędzamy w niej wiele czasu przygotowując posiłki dla rodziny czy znajomych. Gotujemy, smażymy, pieczemy, zawsze są to miłe chwile. A o kuchnię warto dbać. Warto też zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria kuchenne. W Chantico.pl znaleźć można najwyższej próby, markowych pomocników kuchennych. Akcesoria do jaj, Deski do krojenia, stolnice silikonowe, lejki, noże kuchenne, brytfanny, patelnie żeliwne, formy silikonowe czy łapki do naczyń znajdziesz w tej kategorii.

Więcej

Kuchnia Wybierz kategorię

Podkategorie

 • Narzędzia kuchenne

  Kuchnia to nie tylko piękne kuchenne meble, lodówka, piekarnik czy zmywarka…

  Jednym słowem kuchnia to także miejsce, w którym kryją się szczególne przedmioty. Kuchenni pomocnicy, sprzymierzeńcy kulinarnych wyzwań. Warto zadbać o to by w kuchni nie zabrakło świetnych noży stalowych, ceramicznych, zawsze ostrych i gotowych na pewne cięcia. Poza tym w szufladach dobrze jest mieć całą gamę innych akcesoriów kuchennych. Umilających czas przy przygotowaniu codziennych czynności związanych z przygotowaniem posiłków. To co ważne to dobra jakość. W Chantico.pl znajdują się jakościowe deski do krojenia, akcesoria do jaj, cedzaki, maszynki do mięs, nakłuwacze do mięs czy lejki kuchenne.

 • Gotowanie, smażenie

  .

  Dobre garnki to niezwykle ważna rzecz w kuchni.

  To w nich wyczorowujemy pyszne zupy, gulasze, beszamele czy kremy. Garnki żeliwne, metalowe i ceramiczne znajdują się w naszej ofercie.

 • Pieczenie i dekorowanie

  W zaciszu domowej kuchni powstają często arcydzieła kulinarne.

  Pieczemy często. Pyszne pieczone warzywa w ziemniaczanej zapiekance, domowa pizza, tarty... No i oczywiście ciasta, rumiane, chrupkie wypieki. Nie da się opisać pysznego domowego ciasta podanego do kawy zaparzonej w najlepszej kawiarce. To cieszy nie tylko zmysł smaku, najpierw pobudzony jest zmysł powonienia, potem wzroku i dopiero na końcu smaku. Do tego by wypieki były najwyższej próby warto używać najlepszych akcesoriów do gotowania. W Chantico.pl znajdziesz najlepsze, markowe blachy i akcesoria do pieczenia, żaroodporne naczynia, formy silikonowe, formy do ciast, tortownice etc. Najlepszy prezent to czasami prezent własnoręcznie zrobiony. Formy do ciast o bajkowych kształtach pozwolą na to by wykonać coś zupełnie wyjątkowego. A akcesoria do dekorowania, pędzelki, pióra, łopatki oraz pomocnicy w postaci stolnic czy rękawów pomogą osiągnąć cel.

 • Noże i akcesoria do noży

  Noże kuchenne.

  Absolutni stali mieszkańcy każdej kuchni. To podobno po jakości noża i jego utrzymaniu poznaje się jakim, kto jest szefem kuchni.

  U nas noże porcelanowe i te tradycyjne ze stali. Także wyjątkowe noże japońskie. Nóż może być uniwersalny i taki do zadań specjalnych. Mamy noże do chleba, noże do sera, noże do pizzy czy noże do mięsa. Każdy markowej jakości od Joseph Joseph, Robert Welch czy Jamiego Oliviera.

 • Drobne akcesoria

  Klipsy do folii.

  Każda kuchnia jest pełna drobnych akcesoriów, kuchennych pomocników.

  Przedmiotów, bez których w kuchni przygotowanie czegokolwiek byłoby prawdziwym wyzwaniem. Mieszadła do sosów, mydła stalowe to rzeczywiście cenni asystenci w kuchni. Ale są też inni separatory do tłuszczu czy pipety do marynowania. Wszystkie bardzo wysokiej jakości. W Chantico.pl tacy producenci jak Joseph Joseph, Status, AdHoc czy Cuisipro.

 • Przechowywanie żywności

  Pojemnik na żywnośćW kuchni w każdym zakamarku może kryć się coś do przekąszenia. Do tego niezbędne są specjalne pojemniki na żywność.

  Pojemniki na pomidory, pojemniki na kiwi to praktyczne przedmioty. Warto też zaopatrzeć kuchnię w pojemniki próżniowe dzięki czemu kawa czy płatki śniadaniowe zachowają świeżość na dużo dłuższy czas. No i pojemnik chyba najczęściej wykorzystywany - pojemnik na pieczywo, chlebaki emaliowane. W Chantico.pl duży wybór pojemników na żywność światowych marek - Joseph Joseph, Emsa, Jamie Olivier czy Status.

 • Grill 2016

  Sezon na grill to coś czego się wyczekuje. Możliwość spędzenia czasu ze znajomymi lub z rodziną na świeżym powietrzu.

  Do tego potrawy przygotowane na grillu. Smaczne soczyste mięsa. Doskonale zamarynowane. Warzywa grillowane dla tych, którzy preferują coś lżejszego. Jednym słowem piękne chwile. Zapraszamy do Chantico.pl na grill!