Dla domu

W domu przyjmujemy gości z różnych okazji. Impreza rodzinna wymaga przygotowań i często ładnie zastawionego stołu.

Chcemy żeby było ładnie. Kiedy odwiedzają nas znajomi zależy nam na dobrej zabawie, przyjemnej atmosferze. Oczywiście najważniejszym elementem jesteśmy my, ale... estetykę, atmoferę domu budują też przedmioty. Warto wtedy mieć w do...

W domu przyjmujemy gości z różnych okazji. Impreza rodzinna wymaga przygotowań i często ładnie zastawionego stołu.

Chcemy żeby było ładnie. Kiedy odwiedzają nas znajomi zależy nam na dobrej zabawie, przyjemnej atmosferze. Oczywiście najważniejszym elementem jesteśmy my, ale... estetykę, atmoferę domu budują też przedmioty. Warto wtedy mieć w domu piękną zastawę stołową i zestaw sztućców, karafki na napoje, kosze i tace do serwowania, patery na owoce, serwetniki, etc. To wszystko ma wpływ na budowanie atmosfery. Piękne i użyteczne przedmioty są ważne. W Chantico.pl warto poszukać czegoś do swojego domu.

Więcej

Dla domu Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Bar

  Bar.

  W domu często przyjmujemy gości, organizujemy imprezy. Do tego typu wydarzeń potrzebna jest cała gama przedmiotów.

  Po to, by impreza lub spotkanie się udało. Po to, by gościom przyjemnie upłynął czas także dzięki dobrej organizacji i przygotowaniu. W tym celu na pewno posłużą idealnie karafki chłodzące, znaczniki na szklanki czy znaczniki na kieliszki od Vacu Vin, kieliszki i szklanki od Bredemeijer oraz foremki do lodu od Joseph Joseph. Oraz cała gama innych barowych akcesoriów.

 • Wokół stołu

  wokół stołu.

  Wokół stołu często dużo się dzieje. Nie tylko ze względu na żywo prowadzone rozmowy z gośćmi.

  Przede wszystkim stół trzeba ładnie przygotować na ich przyjęcie. Potrzebna jest często do tego cała masa akcesoriów. W Chantico.pl znajdziesz wszystko co jest potrzebne - kosze i tace do serwowania, talerze obiadowe, sztućce, patery i miski na owoce i wszelkie inne naczynia. Oferujemy światowe marki - Joseph Joseph, Auerhahn czy Robert Welch.

 • W salonie

  W salonie.

  Salon to często wizytówka domu. Tu przebywamy najczęściej i tu spędzamy czas z zaproszonymi gośćmi.

  Zatem do wystroju salonu przykładamy wyjątkową wagę. Na ścianach idealnie dobrane kolory i dekoracje ścienne w postaci napisów na ścianę. Dodające przytulności biokominki, zegary ścienne, świeczniki i lampiony to wszystko i wiele więcej do odnalezienia w Chantico.pl. 

 • W łazience

  Akcesoria do łazienki.

  W łazience spędzamy dużo czasu. Możemy się w niej zrelaksować biorąc gorącą kąpiel, orzeźwić pod prysznicem, ale także potrzebujemy sprawnie i szybko wyprawić się do pracy. Do tych czynności potrzebne są odpowiednie akcesoria. Wygodne i pięknie zaprojektowane dozowniki do mydła, praktyczne akcesoria pod prysznic to tylko czubek góry lodowej tego co potrzebne jest do funkcjonalnego działania łazienki. W Chantico.pl znane marki Joseph Joseph, Emsa czy Umbra.

 • W przedpokoju

  Listwy na klucze.

  Listwy i wieszaki na ubrania oraz listwy i skrzynki na klucze powinny znajdować się w przedpokoju.

  To pierwsze pomieszczenie po wejściu gości do naszego domu. Zależy nam aby zrobić przyjemne wrażenie. Funkcjonalne i pomysłowe wieszaki na ubrania czy skrzynki na klucze mogą być nie tylko praktyczne ale pięknie uzupełnić wystrój przedpokoju. 

 • Do pracy, szkoły i na...

  Torby na lunchKiedy chcemy zabrać coś do przekąszenia ze sobą powinniśmy mieć do tego odpowiednią torbę lub odpowiedni pojemnik.

  W zależności od tego czy wybieramy się na piknik, wyprawiamy dziecko do szkoły, a sami idziemy do pracy warto mieć ze sobą lunch lub kanapkę. Torby na lunch, torby na piknik czy pojemniki na lunch ułatwią przechowywanie posiłków. Torby na lunch i na kanapki od Iris czy pojemniki na lunch od Emsy są nie tylko praktyczne. Są również doskonale zaprojetowane.

 • Na balkonie

  na balkonie.

  Konewki, zraszacze do roślin czy domki dla ptaków.

  I praktyczne i ozdobne przedmioty świadczą o tym, że mamy zorganizowany i upiększony balkon. Czas spędzony na balkonie to często chwila przerwy i relaksu. Warto zadbać o to aby był przejemnie spędzony. Kwiaty balkonowe w pięknych donicach czy karmiki dla ptaków mogą uprzyjemnić chwilę spędzone na balkonie.

 • Oświetlenie

  Trudno wyobrazić sobie dom czy mieszkanie bez oświetlenia.

  W salonie musi znaleźć się odpowiednio dobrany żyrandol lub lampa stojąca. W sypialni powinno znaleźć się miejsce dla lampki nocnej. To oświetlenie wpływa na klimat wnętrz kiedy na zewnątrz zapada zmrok. Odpowiednie abażury, stylistyka lamp wpływają na to, że w mieszkaniu robi się ciepło i przyjemnie.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji