Kategorie

Informacje o Chantico.pl

Lista produktów producenta: Nuance

Prężnie rozwijająca się duńska firma o świeżych, inspirujących pomysłach na funkcjonalne, oryginalne i ciekawe wzorniczo produkty. Nuance to gwarancja sprawiania przyjemności!


Siedzibą firmy jest miasto Viborg na północy Danii.


Dzięki stałej współpracy z wieloma projektantami - m.in. Marcusem Vagnbym, Madsem Odgaardem i Ejjem Lundgrenem - w ciągu zaledwie kilku lat Nuance stała się jedną z głównych marek oferujących akcesoria barmańskie, kuchenne i wnętrzarskie.Minimalistyczne piękno produktów tej marki zachwyca każdego miłośnika dobrego stylu. Logo firmy symbolizuje prostotę skandynawskiego wzornictwa i ciągłe dążenie do nowych wyzwań, a jej filozofia - co odzwierciedla nazwa - skupia się wokół czasem trudno dostrzegalnych detali, które wpływają na estetykę, równie ważną jak wysoka jakość.


Wszystkie akcesoria Nuance zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów: stali nierdzewnej, marmuru, drewna, tworzyw.


W ofercie - wiele praktycznych akcesoriów codziennego użytku, m.in. solniczki i pieprzniczki, młynki, patery na owoce, otwieracze do butelek, deski do krojenia, podkładki pod naczynia, marmurowe deski na przekąski, pompki próżniowe do wina, eleganckie akcesoria dekoracyjne.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów