Przechowywanie żywności

Pojemnik na żywnośćW kuchni w każdym zakamarku może kryć się coś do przekąszenia. Do tego niezbędne są specjalne pojemniki na żywność.

Pojemniki na pomidory, pojemniki na kiwi to praktyczne przedmioty. Warto też zaopatrzeć kuchnię w pojemniki próżniowe dzięki czemu kawa czy płatki śniadaniowe zachowają świeżość na dużo dłuższy czas. No i pojemnik chyba najczęściej...

Pojemnik na żywnośćW kuchni w każdym zakamarku może kryć się coś do przekąszenia. Do tego niezbędne są specjalne pojemniki na żywność.

Pojemniki na pomidory, pojemniki na kiwi to praktyczne przedmioty. Warto też zaopatrzeć kuchnię w pojemniki próżniowe dzięki czemu kawa czy płatki śniadaniowe zachowają świeżość na dużo dłuższy czas. No i pojemnik chyba najczęściej wykorzystywany - pojemnik na pieczywo, chlebaki emaliowane. W Chantico.pl duży wybór pojemników na żywność światowych marek - Joseph Joseph, Emsa, Jamie Olivier czy Status.

Więcej

Przechowywanie żywności Wybierz kategorię

Podkategorie

 • Pojemniki na chleb

  Chlebaki emaliowane.

  Na blacie zdecydowanej większości kuchni znajduje się pojemnik na chleb.

  Każda kuchnia ma swój charakter a wyeksponowany chlebak powinien ją podkreślać. Chlebaki emaliowane, Pojemniki o nowoczesnym designie z praktyczną pokrywką służącą za deskę do krojenia znajdziesz w Chantico.pl. Światowych marek - Joseph Joseph, Typhoon czy Jamie Olivier.

 • Maselniczki i młynki...

  Maselniczki.

  Maselniczki białe, fioletowe, beżowe, z kamionki i z eleganckiej stali, pasujące do każdej kuchni.

  Przechowywanie masła jest dość istotne, bez odpowiedniej maselniczki masło po prostu zjełczeje. To oczywiście praktyczny aspekt, ale maselniczki mogą też uzupełniać wyposażenie kuchni, dodawać jej charakteru. Maselniczki światowych marek takich jak Joseph Joseph, Emsa, Auerhahn czy Koziol na pewno trafią w gusta każdego.

 • Miski

  Miski na sałatkę.

  W kuchni nie może zabraknąć miejsca na miski na sałatki, miseczki na przekąski czy na sałatę.

  Miski pełnią też często rolę wielofunkcyjną. Mieszamy w nich sosy, przygotowujemy marynaty oraz ciasto na placki ziemniaczane. W Chantico.pl znaleźć można miski na specjalne okazje ale także te wielofunkcyjne, światowych marek - Joseph Joseph, Jamie Olivier czy Emsa.

 • Pojemniki na przyprawy

  pudełko na przyprawy.

  Jest tak wiele przypraw, których używamy w kuchni dla podkręcenia smaku przygotowywanej potrawy.

  Tymianek świetnie komponujący się z wieloma rodzajami mies, bazylia, z której można przygotować pyszne pesto, cząber, oregano, rozmaryn, i tak można bez końca. Przyprawy warto przechowywać w praktycznych pojemnikach. Pomysłowe i praktyczne pudełko na przyprawy może być także świetnym prezentem dla miłośników gotowania. Marki takie jak Joseph Joseph, Vacu Vin czy Emsa gwarantują pomysłowość i jakość.

 • Pojemniki na żywność

  Pojemniki kuchenne.

  Pojemniki kuchenne ułatwiają organizację w całej kuchni.

  O wiele łatwiej o przechowywoanie pomidorów, mąki, cukru czy wedliny. W Chantico.pl jest niezwykle bogaty wybór pojemników kuchennych. Jeśli szukasz pojemników na miód, pojemników próżniowych, pojemników na makaron czy zestawów pojemników w Chantico.pl znajdziesz pojemniki na każdą okazję. Do tego wyjątkowych producentów - Joseph Joseph, Vacu Vin, Jamie Olivier, etc.