W salonie

W salonie.

Salon to często wizytówka domu. Tu przebywamy najczęściej i tu spędzamy czas z zaproszonymi gośćmi.

Zatem do wystroju salonu przykładamy wyjątkową wagę. Na ścianach idealnie dobrane kolory i dekoracje ścienne w postaci napisów na ścianę. Dodające przytulności biokominki, zegary ścienne, świeczniki i lampiony to wszystko i wiele więcej do odna...

W salonie.

Salon to często wizytówka domu. Tu przebywamy najczęściej i tu spędzamy czas z zaproszonymi gośćmi.

Zatem do wystroju salonu przykładamy wyjątkową wagę. Na ścianach idealnie dobrane kolory i dekoracje ścienne w postaci napisów na ścianę. Dodające przytulności biokominki, zegary ścienne, świeczniki i lampiony to wszystko i wiele więcej do odnalezienia w Chantico.pl. 

Więcej

W salonie Wybierz kategorię

Podkategorie

 • BioKominki i akcesoria

  Minimalistyczne i te bardziej spektukalarne BioKominki będą ozdobą każdego wnętrza

  BioKominki to wyjątkowy element pomieszczeń. Ciekawie zaprojektowane dają ciepło i tworzą wyjąktową atmosferę. Niepowtarzalny wygląd biokominków sprawi, że w salonie powstanie niepowtarzalny klimat. Biokominki nie zajmują wiele miejsca i nie wymagają skomplikowanej instalacji. Dają przyjemny blask ognia.

 • Dekoracje ścienne

  napis na ścianęPuste ściany to też jakiś pomysł na wystrój, ale czasami dobrze dobrana farba to za mało. Piękne wnętrza tworzą także dekoracje ścienne i to nie tylko obrazy. Napisy na ścianę mogą pięknie uzupełniać wystrój każdego pomieszczenia. Napis na ścianę ma ten dodatkowy atut, że może wyrażać przynajmniej część charakteru właścicieli mieszkania czy domu. Napis na ścianę "from zero to hero" czy "jedno mówię, drugie myślę, trzecie robię" będą nie tylko pięknie współgrać z resztą wystroju... Mogą odrobinę zdradzać o nas samych. Dziesiątki napisów na ścianę do wyboru w Chantico.pl.

 • Donice i osłonki

  Kwiaty w domu są stałym elementem wyposażenia

  Podkreślają wystrój mieszkania, stanowią ozdobny element. Jeszcze większy efekt uzyskasz z pięknym donicami lub osłonkami do donic. Pomysłowo zaprojektowane i niezwykle praktyczne donice lub osłonki podkreślą charakter każdego wnętrza. Niezależnie czy jest to przestrony salon, pomieszczenie biurowe czy jasna kuchnia donice sprawdzą się w każdym z tych miejsc. Pomysłowe donice znajdziesz je w Chantico.pl.

 • Kosze na gazety

  .

  Kosze a gazety to bardzo praktyczne przedmioty, dodatkowo moga dodawać charakteru wnętrzom

  W praktycznie zaprojektowanych koszach można przechowywać aktualne gazety, a także książkie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dostępne w różnych kolorach będą uzupełnieniem każdego pomieszczenia.

 • Półki ścienne
 • Świeczniki i lampiony
 • Zegary ścienne