Drobne akcesoria

Klipsy do folii.

Każda kuchnia jest pełna drobnych akcesoriów, kuchennych pomocników.

Przedmiotów, bez których w kuchni przygotowanie czegokolwiek byłoby prawdziwym wyzwaniem. Mieszadła do sosów, mydła stalowe to rzeczywiście cenni asystenci w kuchni. Ale są też inni separatory do tłuszczu czy pipety do marynowania. Wszystkie bardzo wysokiej jakości. W Chanti...

Klipsy do folii.

Każda kuchnia jest pełna drobnych akcesoriów, kuchennych pomocników.

Przedmiotów, bez których w kuchni przygotowanie czegokolwiek byłoby prawdziwym wyzwaniem. Mieszadła do sosów, mydła stalowe to rzeczywiście cenni asystenci w kuchni. Ale są też inni separatory do tłuszczu czy pipety do marynowania. Wszystkie bardzo wysokiej jakości. W Chantico.pl tacy producenci jak Joseph Joseph, Status, AdHoc czy Cuisipro.

Więcej

Drobne akcesoria Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Do lodów
 • Drobne AGD

  Klipsy do folii.

  Drobne AGD to drobni pomocnicy. Używani nieco rzedziej ale jednak bez nich kuchenne wyzwania stanowiły by spory problem.

  Zatem przesiewaki do mąki, separatory tłuszczu czy atomizery z pompką znajdziesz właśnie tutaj. To na co stawiamy to jakość. W Chantico.pl znajdziesz światowej marki produkty - Joseph Joseph, Cuisipro, Skeppshult czy AdHoc.

 • Fartuchy kuchenne

  Fartuch kuchenny.

  Praktyczne, elegenckie, klasyczne, silikonowe i z materiału...

  Tak fartuchy kuchenne to spory wybór. Każdy ma swoje upodobania i co innego może się podobać. Poza tym można przyjąć jeszcze inne kryterium przy wybieraniu fartucha kuchennego. Mogą to być fartuchy dla babci, fartuchy dla mamy czy dla żony :)

 • Łapki kuchenne

  łapki kuchenneW kuchni nie jest wcale tak trudno o to by się zranić. Ostre narzędzia takie jak noże mogą z łatwością skaleczyć.

  Przy gotowaniu natomiast możemy się mocno poparzyć. Czasem zdarzy się zapomnieć i ręka sama złapie za gorącą pokrywkę. Dlatego warto mieć w kuchni łapki kuchenne. Zajmują niewiele miejsca a dzięki nim nie narazimy się na mocne poparzenia. Łapki kuchenne to na prawdę świetna rzecz w każdej kuchni. Odlewanie ziemniaków czy wyjmowanie naczynia żaroodpornego z piekarnika będzie o wiele bezpieczniejsze.

 • Miksery i mieszacze

  Mieszacze elektryczne i mieszadła do sosów.

  Mieszanie sosów wydaje się dziecinnie proste.

  I jest... ale przy tym można się rzeczywiście pobrudzić jak dziecko. Sosy lubią się rozchlapywać na wszystkie strony, a też nie zawsze uda nam się równomiernie wymieszać treść całej potrawy, czym właśnie jest sos. Dzięki pomysłowym mieszadałom do sosów i mieszaczom elektrycznym marki Uutensil zrobimy to bez inwazyjnie i perfekcyjnie. 

 • Podkładki pod garnki

  podkładki pod garnki.

  Garnki po zdjęciu z palników trzeba na czymś postawić. Podkładki pod garnki rozwiązują ten problem. 

  Dzięki nim nie przypalimy blatu stołu czy blatu kuchennego. Istotną zaletą podkładek pod garnki jest to, że zajmują bardzo mało miejsce. Dzięki temu, że można je złożyć są bardzo praktyczne.

 • Ociekacze kuchenne i...

  pojemnik na przybory do zmywania.

  Organizacja w kuchni jest bardzo ważna.

  Często odruchowo sięgamy po jakiś przedmiot lub odkładamy coś w odpowiednie miejsce. Wato też zadbać o organizację przestrzein woków zlewu. Pojemnik na przybory do zmywania, suszarki na naczynia, ociekacze kuchenne to istotni pomocnicy. Dzięki nim w łatwy sposób zadbasz o to by wokół zlewu było schludnie i w pełni zorganizowanie. Pomysłowe i praktyczne akcesoria znajdziesz właśnie w Chantico.pl.

 • Organizery do szuflad

  organizery do szuflad.

  W szufladach w kuchni mamy zawsze całą gamę przyborów kuchennych.

  Łyżki cedzakowe, Sztućce, Wyciskacze do czosnku, tylki cukiernicze, etc. to mieszkańcy szuflad. Z organizerami do szuflad przechowywanie tych akcesoriów będzie o wiele prostsze. Praktyczne i pomysłowe organizery do szuflad na pewno pomogą i przyspieszą pracę w każdej kuchni.

 • Stojaki i podajniki na...

  stojak na ręczniki papierowe.

  Z podajnikami lub stojakami na ręczniki papierowe pobranie odpowiedniej długości ręcznika będzie o wiele łatwiejsze.

  Podajniki są ciekawie zaprojetkowane i zastosowano w nich bardzo praktyczne rozwiązania. Sprawdźcie w opisach produktów. Polecamy stojaki i podajniki produkcji światowych producentów - Joseph, Joseph, Emsa czy Leopold Vienna.

 • Wokół zlewu

  ociekacz do naczyń

  Wokół zlewu zawsze dużo się dzieje. Zmywamy, myjemy, obieramy, odcedzamy, etc.

  Można by tych czynności jeszcze dużo wymienić. Warto zadbać o dobrą organizację tej przestrzeni i zaopatrzyć się we wszelkie pomocne akcesoria. Szczotki do warzyw, ociekacze kuchenne, suszarki do naczyń, pojemniki na przybory do zmywania to tylko część przedmiotów, które ułatwią pracę "wokół zlewu". Światowej renomy producenci do odnalezienia w Chantico.pl - Joseph Joseph, Emsa czy Cuisipro gwarantują jakość swoich produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów