O Chantico.pl i kontakt z nami

Możesz do nas dzwonić do woli. Nie odbierzemy to oddzwonimy :) Na maile odpowiadamy najszybciej jak tylko to jest możliwe.

Informacja o sklepie - Adres do korespondencji pocztowej i zwrotów oraz dane firmy:

Chantico.pl to sklep internetowy, w którym znajdują się nie tylko akcesoria do domu, ale także produkty delikatesowe z całego świata. 

Znajdziesz u nas wiele światowej klasy produktów do użytku domowego. Markowe kuchenne akcesoria m.in Vacu Vin, Joseph Joseph, Moha czy Pavoni. Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez krajalnic do ziół, desek do krojenia, młynków do przypraw. To podstawowi bywalcy. Są też produkty, które ułatwiają kuchenną pracę. Chociażby marynowanie mięs przy pomocy próżniowych pojemników z pompką.Proponujemy też pyszną kawę zaparzoną w najlepiej wykonanych i pięknie zaprojektowanych kawiarkach aluminiowych czy stalowych. Do wyboru są też te ceramiczne zbierające doskonałe opinie konsumentów.

Opinie o zakupach dla nas są niezwykle istotne. Pracujemy przede wszystkim na pozytywne opinie ale, konstruktywna krytyka zawsze dobrze wpływa na nasze działania. Interesuje nas to, co Ci się nie podoba, czego Ci brakuje i co możemy zrobić lepiej. Najlepszym sposobem na zgłaszanie uwag jest informacja przesłana bezpośrednio do właścicielki sklepu Magdy :)

.
.
A stąd wyjeżdżają do Was paczki :)