Komplet sztućców na 6 osób 24 cz. SEA DRIFT połysk – Robert Welch

RW-SEFBR1099V/24

Zestaw składa się z :

 • noża stołowego
 • widelca stołowego
 • łyżki do zupy
 • łyżeczki angielskiej

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 63 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 63 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 6,00 zł.


Więcej informacji

Miękkie, falujące linie, niemal wyrzeźbione w stali – to seria Sea Drift.

Sztućce leżące na stole nawiązują kształtem do obłości talerzy. Widelce i łyżki są wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Noże produkuje się z jednej sztabki utwardzonej stali, co podnosi jakość produktu. Sztućce Robert Welch Sea Drift mają wykończenie połysk.

Zestaw składa się z :

 • noża stołowego (6)
 • widelca stołowego (6)
 • łyżki do zupy (6)
 • łyżeczki angielskiej (6)

Robert Welch to marka rozpoznawalna na całym świecie, ceniona za doskonałe wzornictwo, funkcjonalność i jakość. Od 50 lat pozostaje synonimem klasycznych sztućców stalowych projektowanych w nowoczesny sposób. Specjalistyczne noże sygnowane Robert Welch słynną ze swej jakości wśród szefów kuchni na całym świecie. Komplety sztućców obiadowych zdobią najbardziej eleganckie stoły. Wybrane serie wzornicze zostały wielokrotnie nagrodzone w światowym konkursie Red Dot Design oraz D & D Design and Decoration Award. Ale to nie wszystko.

Sztućce Robert Welch można zobaczyć w światowych muzeach, m.in.: Victoria & Albert Museum w Londynie, British Museum w Londynie, Art Museum w Kopenhadze, Museum of Modern Art w Nowym Jorku. Do produkcji wszystkich wyrobów Robert Welch wykorzystuje najlepszej jakości stal nierdzewną 18/10 (18 % chromu i 10 % niklu). Noże natomiast są produkowane z jednej sztabki stali dodatkowo utwardzanej. Można je myć w zmywarce.

Zakup sztućców Robert Welch to inwestycja na długie lata, bowiem firma daje dożywotnią gwarancję na swoje produkty ze stali. Przez 50 lat działalności firmy powstało 3500 wzorów produktów sygnowanych Robert Welch. Poza cieszącymi się renomą sztućcami stołowymi, Robert Welch produkuje sztućce specjalistyczne, w tym słynne noże szefów kuchni, garnki, patelnie, młynki do pieprzu i soli, naczynia do serwowania dań, świeczniki, a nawet lampy i biżuterię.

Robert Welch (1929 – 2000) był jednym z największych brytyjskich projektantów XX wieku zajmujących się wzornictwem przemysłowym. Po ukończeniu Royal College of Art wyspecjalizował się w produkcji przedmiotów ze stali szlachetnej. W 1955 roku Robert Welch założył swoją firmę w Chipping Campden w Wielkiej Brytanii i nazwał ją swoim imieniem i nazwiskiem. Dziś Robert Welch Designs jest światowej sławy firmą rodzinną prowadzoną przez kolejne pokolenia.

Opinie

Oceń 
2016-08-19

Komplet sztućców na 6 osób 24 cz. SEA DRIFT

Fajny zestaw. Dla rodziny i zaproszonych gości. Wysoka jakość i ładnie wyglądają.

  Oceń 
  2016-08-17

  Komplet sztućców na 6 osób 24 cz. SEA DRIFT

  Bardzo elegancki komplet sztućców a 6 osób. Delikatny design i są bardzo wygodne.

   Oceń 
   2016-08-08

   Komplet sztućców na 6 osób 24 cz. SEA DRIFT połysk – Robert Welc

   Ładny i delikatny design. Bardzo efektownie prezentują się na stole

    Napisz swoją opinię !

    Napisz opinię

    Komplet sztućców na 6 osób 24 cz. SEA DRIFT połysk – Robert Welch

    Komplet sztućców na 6 osób 24 cz. SEA DRIFT połysk – Robert Welch

    Zestaw składa się z :

    • noża stołowego
    • widelca stołowego
    • łyżki do zupy
    • łyżeczki angielskiej

    Napisz opinię

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: